VÝKLAD KARET

Karty mohou promlouvat ke každému z nás, stačí jim jen naslouchat. Člověk nemusí vědět, jak se konkrétní karta jmenuje, jaký se jí v knihách přikládá význam, nebo co o ní říkal ten a ten kartář. Stačí zadívat se na ni. Vnímat, co s námi dělá, jaké emoce v nás vzbuzuje. Působí pozitivně, přátelsky, romanticky, klidně nebo dynamicky, nahání nám strach, hrůzu, nebo se nám zdá krásná. To je rozhodující a důležité. Konkrétní karta může na někoho působit příjemně, a na druhého odpudivě. Mluví s tím, kdo je právě vykládá, a může mít mnoho významů, mnohdy i pro jednoho člověka. Někdy k nám promlouvají oči, někdy zvíře na kartě, někdy strom, někdy mrak na nebi, někdy barva, a někdy číslo. Lidi, kteří ovládají numerologii, mohou získávat informace také z čísel nebo počtu nějakých předmětů na kartě. Kdo se zajímá o čakry a jejich barvy, k tomu karty mohou promlouvat prostřednictvím nich.

Každý kartář vykládá karty po svém, svým způsobem. Někteří vykládají všechny karty, jiní jen část, další nechávají karty tahat klientem, nebo kladou karty na stůl nebo podložku do zvěrokruhu, a propojují výklad s astrologií.

V podstatě nezáleží na druhu karet, dají se použít klidně i pivní tácky nebo jakékoliv obrázky. Na čem ale záleží, je schopnost vnímat obrázky, a to, jaké informace nám přinášejí.  A především, umět tyto informace správně interpretovat. To je zásadní. Vložit informaci do správných a výstižných slov a vět.

 

 

 

    

 
 
 
 
 

Kontakt

Astro-koučka
Mgr. Gabriela Šátková
Náměsti T.G. Masaryka 1011
Poděbrady

+420 608 722 639

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode