NUMEROLOGIE

Co dokáže numerologie

  • Prostřednictvím numerologie je možné dovědět se spoustu věcí o sobě i tom, jak nás vnímají ostatní – sebepoznání.
  • Může nám přiblížit charakter člověka, jeho myšlenkové pochody, citové projevy, jeho potřeby, talenty a výzvy, i sdělit, na co si dát pozor.
  • Tarotová numerologie nám odpoví na otázku, z jakého důvodu se setkáváme s těmi konkrétními lidmi, co si máme vzájemně předat, co se naučit, ať už se jedná o děti, životní či pracovní partnery, rodiče, sourozence, přátele, nebo lidi, kteří nás iritují, provokují, a prudí :o).
  • Numerolog dokáže spočítat co nejpříznivější datum k uskutečnění plánovaných záležitostí, jako např. založení firmy, svatba, operace, stěhování, atd.
  • Je možné vypočítat fázi života a výzvy a zkoušky, které lze v daném období očekávat.
  • Stejně tak umí numerolog spočítat a propojit s tarotem fázi vztahu dvou i více lidí, i celé skupiny, rodiny, týmu, kolektivu a prognostikovat, co bude pravděpodobně největším tématem daného období, kdy lze očekávat proměnu situace.

Láká Vás řeč a energie čísel? Nabízím soukromé hodiny základů numerologie, případně tarotové numerologie.

Numerologie je nauka o číslech.

A pro mě je numerologie jeden ze způsobů poznání.

Číslo a energie

Já to vnímám tak, že každé číslo je nositelem určité energie. A není náhoda, že jsme se narodili zrovna v ten konkrétní den, v ten konkrétní měsíc či rok. Byl to den propletený energiemi čísel a planet a dalších věcí, dějů, jevů…a dost možná i tím, o čem ještě nemáme ani tušení.  Den, který se neopakuje. Tuto energii jsme do sebe vdechli hned při našem prvním nádechu a nechali na sebe působit, stali se její součástí.

Numerolog se zabývá těmito energiemi a jejich vlivem na život člověka, na nejrůznější události, situace, děje. Snaží se je vnímat a alespoň trošku, v rámci možností, přiblížit, přeložit ráciu, tedy rozumu. Čísla, hvězdy, karty, čáry na rukou, třeba i lógr z kávy říkají vždy pravdu. Ale zásadní je umění interpretace. Ano, umění. Je k tomu třeba talent, píle, trénink a taky mít to štěstí, toto v sobě objevit a rozvíjet. Numerologie je pro mnohé racionálnější, než třeba karty nebo lógr z kafe, protože čísla používáme každý od jakživa. Necítíme nebo nevidíme v tom čáry máry, protože je to přijatelnější pro náš rozum, který tak rád cenzuruje :o). Možná i proto je mi numerologie blízká.

S čísly se potkávám dennodenně, a když si pak všímám třeba čísel domů a lidí, kteří v nich žijí, telefonních čísel, SPZetek, roku života, který právě prožívají, lidí, kteří jsou jim blízcí nebo naopak nejsou, ale stále na takové charaktery narážejí a diví se tomu, to je pro mě velké dobrodružství a opravdu mě to baví.

A pak, když čísla propojím s astrologií, tarotem a koučinkem, je to prostě požitek :o)…a my se Sluncem v Býku požitkáři jsme :o) a co Vy? 

 

 

Nabízím soukromé hodiny základů astrologie a numerologie - cena dle dohody.

 

 

 

 

 

Písemné rozbory zašlu nejdéle do 2 týdnů, a to na dobírku nebo mailem po připsání částky na můj účet. 

Kontakt

Astro-koučka
Mgr. Gabriela Šátková
Náměsti T.G. Masaryka 1011
Poděbrady

+420 608 722 639

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode