KOUČINK je doprovázení člověka z místa, kde je, na místo, kde chce být.

Více na  www.gabrielasatkova.cz/

Kdy pro Vás může být kouč přínosem?

  • Cítíte, že potřebujete změnit život nebo životní styl?

  • Máte novou pracovní výzvu, a potřebujete se zorientovat?

  • Cítíte velký potenciál, schopnosti a talenty u Vašich zaměstnanců, a chcete jim vytvořit optimální podmínky pro jejich rozvoj a tím i  pro rozvoj firmy?

  • Chcete změnit práci?

  • Prožíváte krizi ve vztahu s partnerem, partnerkou, hloubáte nad tím, co pro Vás vlastně partnerství znamená. Jak a s kým chcete dál žít?

  • Rádi byste změnili vztah s konkrétním člověkem?

  • Potřebujete "restart"?

  • Změna si Vás našla sama, máte život vzhůru nohama?

NA ZMĚNU NEMUSÍTE BÝT SAMI, DOPROVODÍM VÁS. V KLIDU A V POHODĚ...

Přijďte si urovnat myšlenky, ujasnit pocity, objevit a otevřít svou pokladnici odpovědí a řešení, a dotknout se své moudrosti.

Koučink jako proces

Koučování je proces proměny, kterou je standardně vhodné podpořit v určitých předem domluvených intervalech, např. 3-5 setkání během čtvrt či půlroku - to vše si domluvíme na první schůzce. Sám klient si  hodnotí efekt a přínos koučování, které je možné kdykoliv ukončit nebo pozměnit směr.

Koučink jako cesta

Koučink je pro mě cesta do nitra člověka, k jeho vlastní moudrosti.  Je to cesta rozmanitá, krásná, dobrodružná, překvapivá, hluboká a je posvátná tím, že je cestou k sobě samému, ke svému klidu. Koučink je pro mě nalezení jiskry, kterou v sobě každý z nás máme.

Kouč je člověku společníkem, má tu čest provázet klienta na cestě k jeho moudrosti, plně důvěřuje jeho intuici, a bohatství jeho nitra. 

Kouč neposuzuje a neradí, ale klade otázky, někdy příjemné, někdy vyzývavé, někdy méně příjemné, někdy překvapivé, někdy hluboké a nečekané, někdy zázračné, otázky vedoucí k pokladnici odpovědí a řešení, kterou v sobě klient nalézá. 

Kouč věří ve svého partnera, kterým klient v tomto procesu je. Rovnocenným, plnohodnotným a uznávaným partnerem.

Koučink podle ICF

Mezinárodní asociace koučů (ICF) definuje koučink jako partnerství s klientem v myšlenkově inspirativním a kreativním procesu, který ho podporuje v maximalizaci využití osobního a profesionálního potenciálu.

 

 

 

 

 

 

Koučování nabízím i naprosto čistě bez astrologie či numerologie. Více na http://www.gabrielasatkova.cz/ 

Kontakt

Astro-koučka
Mgr. Gabriela Šátková
Náměsti T.G. Masaryka 1011
Poděbrady

+420 608 722 639

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode